Pokládání masivních dřevěných podlah Pardubice - pokládka podlah z dřevěného masivu

Podlaháři Pardubice nabízejí zákazníkům v Pardubicích a v okolí Pardubic službu Pokládání dřevěných masivních podlah Pardubice. Její náplní jsou všechny práce, které vedou k realizaci dřevěné podlahy z masivu v domácnostech i v komerčních objektech.

Podlahářské služby - pokládání dřevěných masivních podlah Pardubice

Pokládání podlah z dřevěného masívu Pardubice - realizace podlah z opracovaných desek z masívního dřeva zahrnuje projektování, výrobu a pokládání dřevěných masívních podlah v Pardubicích a okolí. Dřevěné masívní podlahy mají svoje nezastupitelné místo v historických budovách na celém území Pardubic, ale také na chalupách, ve stylových restauracích či penzionech v širokém okolí Pardubic. Nejen tradiční vzhled, zvuk a stylovost dřevěné podlahy z masívu, ale také možnost pozdější renovace dřevěných podlah činí dřevěné podlahy z masívního dřeva dobrou volbou mezi podlahovými materiály.

Chci nabídku na pokládku dřevěné masivní podlahy

 

 

 

Renovace dřevěných masivních podlah Pardubice

Služba renovace dřevěných masivních podlah Pardubice zahrnuje zbroušení horní vrstvy dřevěné masivní podlahy speciálním nízkoprašným brousicím strojem s odsáváním prachu a pilin, opravu hlubších rýh a děr, často také celkovou demontáž a opětovnou montáž dřevěné masivní podlahy, přičemž se vymění anebo opraví vadné desky. Nakonec provedeme jemné přebroušení spojů, nové zalištování rohů a přechodů a nalakování povrchu dřevěné masivní podlahy. V případě,kdy je Vaše masivní podlaha ještě v dobré celkové kondici, lze objednat jen broušení dřevěných desek bez demontáže celé podlahy, které vychází výrazně levněji než celková renovace dřevěné podlahy. Dodáme Vašemu domu v Pardubicích anebo okolí Pardubic opět mladistvý vzhled bez zásahů do jeho tradičního vzhledu, který má často vyšší historickou hodnotu než nová moderní podlaha.

Chci nabídku na renovace dřevěných podlah

 

 

 

Které dřevěné podlahy nabízíme

Dřevěné podlahy Pardubice obsahují nabídku masivních dřevěných podlah prověřených světových i tuzemských výrobců. Podlaháři Pardubice doporučují zejména tyto osvědčené značky dřevěných masivních podlah :

  • Dřevěné podlahy Steirer Parkett - výrobce dřevěných podlah v provedení prken
  • Výroba dřevěných masivních podlah na míru našimi zkušenými stolaři a podlaháři

Chci nabídku na dřevěné podlahy