Podlahy Affinis Pardubice

Podlahy Pardubice nabízejí komplexní sortiment bambusových podlah českého výrobce Abrasiv, divize  Affinis. Podlahy Affinis jsou špičkové bambusové podlahy, které se chlubí nejen vysokou kvalitou, ale také nižší cenou, než je běžné pro podlahy z jiných materiálů. 

Bambusové podlahy Affinis Pardubice

Podlahy Affinis Pardubice nabízejí bambusové podlahy pro celoplošné lepení pro suchou pokládku ve formě bambusové plovoucí podlahy pomocí nelepených spojů. Podlahy Affinis dodáváme zákazníkům v Pardubicích a v Pardubickém kraji.

Podlahy Affinis z bambusu vynikají výbornými užitnými vlastnostmi : tvrdost, odolnost, snadná udržovatelnost. Jsou skvělým řešením pro všechny interiéry, v nichž požadujeme nejen krásu přírodního materiálu podlahy, ale také se nechceme obávat viditelného opotřebení podlahy jejím intenzívním používáním.

Pokládání podlah Affinis Pardubice

Máte zájem o kvalitní bambusové podlahy Affinis ? Objednejte si naši službu pokládání bambusových podlah Pardubice a vyžádejte si nabídku na dodávku a pokládku těchto podlah kdekoli v Pardubicích nebo v Pardubickém kraji.

Chci nabídku na pokládku bambusové podlahy

 

 

 

 


Katalog bambusových podlah Affinis


 

Horizontál přírodní
 
Horizontál káva
 
Vertikál přírodní
 
Vertikál káva
 
Mramor přírodní
 
Mramor káva
 
Zebra
 

 


 

Aktuální ceník podlah Affinis zašleme na vyžádání

 

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.  Souhlasím  Zásady ochrany osobních údajů